| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | USD 9000-11000 Per Set |
| standard packaging: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
| Delivery period: | 15 ημέρες |
| payment method: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 1938 χιλιοστά |
| Διάσταση | L3571*W1200*H1450 |
| Ψύξη | Μία ζώνη ψύξης, ανεμιστήρες για ψύξη |
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη και PLC |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 °C |
| Μέγιστο πλάτος PCB | 400 χιλιοστά |
| πλάτος ζώνης ματιών | 450 χιλιοστά |
| Σχήμα | HRM-640 |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ανώτερες ζώνες Οι 6 κατώτερες ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 1938 χιλιοστά |
| Διάσταση | L3571*W1200*H1450 |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 1100 κιλά. |
| Γενική ισχύς | 41KW |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 8-8KW. |
| Χρόνος εκκίνησης (μέχρι 260°C) | < 15 λεπτά |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβάλλον - 350°C |
| Ομοιότητα θερμοκρασίας | ±2 °C |
| Υψόμετρο μεταγωγικού | 900±20 mm |
| Διαχωρισμός PCB | 30 χιλιοστά |
Η Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd είναι μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού SMT.εξυπηρετούμε κορυφαίες παγκόσμιες εταιρείες ηλεκτρονικών με έμπειρες τεχνικές ομάδες και καινοτόμες λύσεις.
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | USD 9000-11000 Per Set |
| standard packaging: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
| Delivery period: | 15 ημέρες |
| payment method: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 1938 χιλιοστά |
| Διάσταση | L3571*W1200*H1450 |
| Ψύξη | Μία ζώνη ψύξης, ανεμιστήρες για ψύξη |
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη και PLC |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 °C |
| Μέγιστο πλάτος PCB | 400 χιλιοστά |
| πλάτος ζώνης ματιών | 450 χιλιοστά |
| Σχήμα | HRM-640 |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ανώτερες ζώνες Οι 6 κατώτερες ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 1938 χιλιοστά |
| Διάσταση | L3571*W1200*H1450 |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 1100 κιλά. |
| Γενική ισχύς | 41KW |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 8-8KW. |
| Χρόνος εκκίνησης (μέχρι 260°C) | < 15 λεπτά |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβάλλον - 350°C |
| Ομοιότητα θερμοκρασίας | ±2 °C |
| Υψόμετρο μεταγωγικού | 900±20 mm |
| Διαχωρισμός PCB | 30 χιλιοστά |
Η Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd είναι μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού SMT.εξυπηρετούμε κορυφαίες παγκόσμιες εταιρείες ηλεκτρονικών με έμπειρες τεχνικές ομάδες και καινοτόμες λύσεις.