| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| standard packaging: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
| Delivery period: | 20 ημέρες |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 4 ζώνες |
| Χρόνος άνοδος | 15 λεπτά. |
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη και PLC |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 °C |
| Ενιαία θερμοκρασία ψύξης | ±2 °C |
| Μέγιστο πλάτος PCB | 300 χιλιοστά |
| πλάτος ζώνης ματιών | 330 χιλιοστά |
| Σχήμα | HRE-430 |
| Ζώνες θέρμανσης | Επάνω 4 ζώνες, κάτω 4 ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 980 χιλιοστά |
| Μέγεθος | L1920 × W750 × H1250mm |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 280 κιλά. |
| Απαιτήσεις ισχύος | 380V, 3 φάσεις, 50Hz |
| Γενική ισχύς | 23KW |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3-7KW. |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική θερμοκρασία 350°C |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0-900mm/min |
| Διαχωρισμός PCB | 30 χιλιοστά |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| standard packaging: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων εξαγωγής |
| Delivery period: | 20 ημέρες |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ζώνες θέρμανσης | 4 ζώνες |
| Χρόνος άνοδος | 15 λεπτά. |
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη και PLC |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 °C |
| Ενιαία θερμοκρασία ψύξης | ±2 °C |
| Μέγιστο πλάτος PCB | 300 χιλιοστά |
| πλάτος ζώνης ματιών | 330 χιλιοστά |
| Σχήμα | HRE-430 |
| Ζώνες θέρμανσης | Επάνω 4 ζώνες, κάτω 4 ζώνες |
| Τάναλος θέρμανσης | 980 χιλιοστά |
| Μέγεθος | L1920 × W750 × H1250mm |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 280 κιλά. |
| Απαιτήσεις ισχύος | 380V, 3 φάσεις, 50Hz |
| Γενική ισχύς | 23KW |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3-7KW. |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική θερμοκρασία 350°C |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0-900mm/min |
| Διαχωρισμός PCB | 30 χιλιοστά |