| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| standard packaging: | WoodenCase |
| Delivery period: | 10-20workdays |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμάχια |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 30 L/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm |
| Μέγεθος μηχανής (L×W×H) | 750 × 1050 × 1200 mm |
| Βάρος | 120 κιλά |
| Λειτουργία | Λειτουργία υλικού γυμνών πλακών PCB στη γραμμή παραγωγής |
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμάχια Min 0,6 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς δεξιά/δεξιά προς αριστερά (προαιρετικά) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 30L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Αριθμός μοντέλου | HR-350XB | HR-460XB |
|---|---|---|
| Μέγεθος PCB (L × W) | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm | (50x50) ′′ ((550x460) mm |
| Μέγεθος μηχανής (L×W×H) | 750 × 1050 × 1200 mm | 850 × 1150 × 1200 mm |
| Βάρος | 120 κιλά | 160 κιλά |
| Εταιρεία | Η εταιρεία Shenzhen Honreal Technology CO., Ltd. |
| Διεύθυνση | Ο αριθμός 15, Shangnan Hongma Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Τηλεφώνημα | +86 755 2302 0279 |
| Φαξ | +86 755 2330 6782 |
| Ταχυδρομικός κωδικός | 518125 |
| Skype/Whatsapp/Wechat | +8613715227009 |
| Ηλεκτρονικό | Μόνικα@szhonreal.com |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| standard packaging: | WoodenCase |
| Delivery period: | 10-20workdays |
| payment method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 σετ/μήνα |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμάχια |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 30 L/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm |
| Μέγεθος μηχανής (L×W×H) | 750 × 1050 × 1200 mm |
| Βάρος | 120 κιλά |
| Λειτουργία | Λειτουργία υλικού γυμνών πλακών PCB στη γραμμή παραγωγής |
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμάχια Min 0,6 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς δεξιά/δεξιά προς αριστερά (προαιρετικά) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 30L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Αριθμός μοντέλου | HR-350XB | HR-460XB |
|---|---|---|
| Μέγεθος PCB (L × W) | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm | (50x50) ′′ ((550x460) mm |
| Μέγεθος μηχανής (L×W×H) | 750 × 1050 × 1200 mm | 850 × 1150 × 1200 mm |
| Βάρος | 120 κιλά | 160 κιλά |
| Εταιρεία | Η εταιρεία Shenzhen Honreal Technology CO., Ltd. |
| Διεύθυνση | Ο αριθμός 15, Shangnan Hongma Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Τηλεφώνημα | +86 755 2302 0279 |
| Φαξ | +86 755 2330 6782 |
| Ταχυδρομικός κωδικός | 518125 |
| Skype/Whatsapp/Wechat | +8613715227009 |
| Ηλεκτρονικό | Μόνικα@szhonreal.com |