| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κοπής αυτοματοποιημένης ταινίας SMT |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Κύκλωμα μαχαίρι μετακίνησης κοπής |
| Μέθοδος οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
| Πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
|---|---|
| Πλάτος κοπής | Προσαρμοσμένος |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| Τρόπος κοπής | Κύκλωμα κόψιμο |
| Λειτουργία οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |