| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
|---|---|
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Το μεγαλύτερο μήκος κοπής πλακέτας PC | 400 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Το πάχος του V αυλαίου | 0.252.0mm |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
|---|---|
| Πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Χρόνος παράδοσης | 15work ημέρες |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής PCB με πολλαπλές λεπίδες V CUT |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 100 mm-Δεν υπάρχει όριο |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 0-500mm/s |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | Δεν υπάρχει όριο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Τέμνον πλάτος | 8200mm |