| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | USD 6200 Per Set |
| standard packaging: | ξυλογάτα |
| Delivery period: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| payment method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100sets/μήνα |
Αυτή η προηγμένη μηχανή συγκόλλησης διπλών κυμάτων χωρίς μόλυβδο διαθέτει έλεγχο με οθόνη αφής PLC, θέρμανση με θερμό αέρα σε δύο στάδια και αυτόματο καθαρισμό με νύχι από τιτάνιο.Σχεδιασμένα για την επίλυση PCB με ακρίβεια με μέγιστη απόδοση και ελάχιστο απόβλητο.
| Σχήμα | Μηχανή συγκόλλησης διπλών κυμάτων χωρίς μόλυβδο HR-S1825M |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ελέγχος με οθόνη αφής Δυαπλό στάδιο θέρμανσης θερμού αέρα Δύο κυματικές κορυφές Αυτοματοποιημένο καθαρισμό νυχιών από τιτάνιο, ηλεκτρική είσοδος και έξοδος από τη σάλπιγγα σπρέι ταλαντώσεων: κινητήρας βήματος |
| Αριθμός κορυφών κύματος | 2 Κορυφές των κυμάτων |
| Μέγιστο πλάτος της πλακέτας | Μέγιστο 250 mm |
| Δυνατότητα δοχείου συγκόλλησης | 200 κιλά |
| Διάρκεια προθέρμανσης | 800 mm (δύο στάδια) |
| Υψόμετρο κορυφής κύματος | 12 χιλιοστά |
| Διάστημα οδήγησης του συστατικού επί του σκάφους | 10 χιλιοστά |
| Υψόμετρο μεταφοράς PCB | 750±20 mm |
| Συνολική ισχύς | 11KW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Σύστημα 3-Φάσης 5 καλωδίων, 380V 50HZ |
| Μέθοδος ελέγχου | Εικόνα αφής |
| Μέγεθος ράφους | 1800*1200*1500mm |
| Συνολικές διαστάσεις | 2600*1200*1600mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς PCB | 0-1,8 m/min |
| Θέρμανση ζώνης προθέρμανσης | Θερμοκρασία δωματίου - 180°C |
| Μέθοδος θέρμανσης | 100% θερμός αέρας |
| Μέθοδος ψύξης | Αξιακή ψύξη ανεμιστήρα |
| Θέρμανση κατσαρόλας συγκόλλησης | Θερμοκρασία δωματίου - 300°C |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά -> Δεξιά |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | ΠΙΔ + SSR |
| Συνολική μέθοδος ελέγχου μηχανής | Mitsubishi PLC + οθόνη αφής |
Πριν ενεργοποιηθεί:Ελέγξτε την ισχύ, τη σωστή γείωση και τις ασφαλείς ηλεκτρικές συνδέσεις.
Εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην έρευνα και ανάπτυξη εξοπλισμού SMT, στην παραγωγή και τις πωλήσεις.Η έμπειρη τεχνική ομάδα μας επικεντρώνεται στην καινοτομία για την ικανοποίηση των διαφορετικών αναγκών των πελατών μέσω πολύτιμων υπηρεσιών.
Α: Εγγυόμαστε αυστηρή δοκιμή κάθε μηχανής πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την άριστη απόδοση.
Α: Οι μηχανικοί μπορούν να εκπαιδευτούν στις εγκαταστάσεις μας ή να μάθουν εύκολα μέσω των προμηθευόμενων βίντεο εκπαίδευσης και του εγχειριδίου χρήστη που περιλαμβάνεται με το μηχάνημα.
Α: Υποστηρίζουμε πλήρως την δωρεάν προσαρμοσμένη υπηρεσία λογότυπου - απλά παρέχετε τις απαιτήσεις σας.
Α: Όχι, οι περισσότεροι πελάτες μαθαίνουν τη λειτουργία μέσα σε 2 ημέρες.
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | USD 6200 Per Set |
| standard packaging: | ξυλογάτα |
| Delivery period: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| payment method: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100sets/μήνα |
Αυτή η προηγμένη μηχανή συγκόλλησης διπλών κυμάτων χωρίς μόλυβδο διαθέτει έλεγχο με οθόνη αφής PLC, θέρμανση με θερμό αέρα σε δύο στάδια και αυτόματο καθαρισμό με νύχι από τιτάνιο.Σχεδιασμένα για την επίλυση PCB με ακρίβεια με μέγιστη απόδοση και ελάχιστο απόβλητο.
| Σχήμα | Μηχανή συγκόλλησης διπλών κυμάτων χωρίς μόλυβδο HR-S1825M |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ελέγχος με οθόνη αφής Δυαπλό στάδιο θέρμανσης θερμού αέρα Δύο κυματικές κορυφές Αυτοματοποιημένο καθαρισμό νυχιών από τιτάνιο, ηλεκτρική είσοδος και έξοδος από τη σάλπιγγα σπρέι ταλαντώσεων: κινητήρας βήματος |
| Αριθμός κορυφών κύματος | 2 Κορυφές των κυμάτων |
| Μέγιστο πλάτος της πλακέτας | Μέγιστο 250 mm |
| Δυνατότητα δοχείου συγκόλλησης | 200 κιλά |
| Διάρκεια προθέρμανσης | 800 mm (δύο στάδια) |
| Υψόμετρο κορυφής κύματος | 12 χιλιοστά |
| Διάστημα οδήγησης του συστατικού επί του σκάφους | 10 χιλιοστά |
| Υψόμετρο μεταφοράς PCB | 750±20 mm |
| Συνολική ισχύς | 11KW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Σύστημα 3-Φάσης 5 καλωδίων, 380V 50HZ |
| Μέθοδος ελέγχου | Εικόνα αφής |
| Μέγεθος ράφους | 1800*1200*1500mm |
| Συνολικές διαστάσεις | 2600*1200*1600mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς PCB | 0-1,8 m/min |
| Θέρμανση ζώνης προθέρμανσης | Θερμοκρασία δωματίου - 180°C |
| Μέθοδος θέρμανσης | 100% θερμός αέρας |
| Μέθοδος ψύξης | Αξιακή ψύξη ανεμιστήρα |
| Θέρμανση κατσαρόλας συγκόλλησης | Θερμοκρασία δωματίου - 300°C |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά -> Δεξιά |
| Μέθοδος ελέγχου θερμοκρασίας | ΠΙΔ + SSR |
| Συνολική μέθοδος ελέγχου μηχανής | Mitsubishi PLC + οθόνη αφής |
Πριν ενεργοποιηθεί:Ελέγξτε την ισχύ, τη σωστή γείωση και τις ασφαλείς ηλεκτρικές συνδέσεις.
Εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην έρευνα και ανάπτυξη εξοπλισμού SMT, στην παραγωγή και τις πωλήσεις.Η έμπειρη τεχνική ομάδα μας επικεντρώνεται στην καινοτομία για την ικανοποίηση των διαφορετικών αναγκών των πελατών μέσω πολύτιμων υπηρεσιών.
Α: Εγγυόμαστε αυστηρή δοκιμή κάθε μηχανής πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την άριστη απόδοση.
Α: Οι μηχανικοί μπορούν να εκπαιδευτούν στις εγκαταστάσεις μας ή να μάθουν εύκολα μέσω των προμηθευόμενων βίντεο εκπαίδευσης και του εγχειριδίου χρήστη που περιλαμβάνεται με το μηχάνημα.
Α: Υποστηρίζουμε πλήρως την δωρεάν προσαρμοσμένη υπηρεσία λογότυπου - απλά παρέχετε τις απαιτήσεις σας.
Α: Όχι, οι περισσότεροι πελάτες μαθαίνουν τη λειτουργία μέσα σε 2 ημέρες.