| Ονομασία προϊόντος | Συσκευή συγκόλλησης ζύμωσης από αυτοματοποιημένη συγκόλληση |
|---|---|
| Ικανότητα εργασίας | 500g*2 κονσέρβες |
| Ταχύτητα λειτουργίας | Πρώτη περιστροφή: 800 RPM; Δευτερεύουσα περιστροφή: 600 RPM |
| Τρόπος εμφάνισης | Ψηφιακή οθόνη LED μικροεπιλογήτρου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50/60Hz 180W |
| Διάσταση | 2000*960*1250 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | Περιβάλλον --- 150 ℃ |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±3 °C |
| Μέγιστο πλάτος προϊόντος | 450mm |