| Τύπος μηχανής | Μηχανή αυτοματοποιημένης διαχωριστικής μηχανής |
|---|---|
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Μίξη της μηχανής | 1φ 220V 90W |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής ημιαυτόματης σχηματισμού πυκνωτών |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz |
| μέγεθος | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Βάρος | 35kg |
| Αποτελεσματικότητα | 2500-3000 τεμάχια/ώρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή ελέγχου ακτίνων Χ |
|---|---|
| Τρόπος τάσης | 90kv, 10-200uA |
| Μέγεθος εστίασης | 5μm |
| Περιοχή απεικόνισης | 130 χιλιοστά × 130 χιλιοστά |
| Γωνία κλίσης | Στροφή θέασης 0-90° (45° αριστερά και δεξιά) |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή ελέγχου ακτίνων Χ |
|---|---|
| Τρόπος τάσης | 90kv, 10-200uA |
| Μέγεθος εστίασης | 5μm |
| Περιοχή απεικόνισης | 130 χιλιοστά × 130 χιλιοστά |
| Γωνία κλίσης | Στροφή θέασης 0-90° (45° αριστερά και δεξιά) |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής με αυτόματο σχηματισμό καταστατικών |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz |
| Μέγεθος | 1500L*1000W*1500H ((mm) |
| Βάρος | 450 κιλά |
| Αποτελεσματικότητα | 160-200pcs/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή μετρήσεων εξαρτημάτων κυλίνδρων ακτίνων Χ |
|---|---|
| Ακριβότητα | 990,99% (0201) |
| Απόφαση | 3072*3072px |
| Μέγιστη ταχύτητα επιθεώρησης | 7" ~ 17" |
| Μέγεθος εικονοκυττάρου | 139μm |
| Ετικέτα | Samsung |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | Hanwha |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | Hanwha |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Συσκευή συγκόλλησης ζύμωσης από αυτοματοποιημένη συγκόλληση |
|---|---|
| Ικανότητα εργασίας | 500g*2 κονσέρβες |
| Ταχύτητα λειτουργίας | Πρώτη περιστροφή: 800 RPM; Δευτερεύουσα περιστροφή: 600 RPM |
| Τρόπος εμφάνισης | Ψηφιακή οθόνη LED μικροεπιλογήτρου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50/60Hz 180W |