| Δυναμικό | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Αποδοτικότητα | 2500-3000 τεμάχια/ώρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής ημιαυτόματου πυκνωτή |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
| μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | 35kg |
| Αποτελεσματικότητα | 2500-3000 τεμάχια/ώρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κάμψης με κοπή μολύβδου |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| μέγεθος | Δοκιμαστική μονάδα |
| Βάρος | 32.5KG |
| Αποτελεσματικότητα | 4800-5400 τεμάχια/ώρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή σχηματισμού μολύβδου |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| μέγεθος | Δοκιμαστική μονάδα |
| Βάρος | 32.5KG |
| Αποτελεσματικότητα | 4800-5400 τεμάχια/ώρα |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Ονομασία | Κεραμιδή καρφίτσα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ημιαυτόματο εκτυπωτή πάστες συγκόλλησης |
| Συνολικό μήκος | 30 χιλιοστά |
| Διάμετρος | 4 χιλιοστά |
| Μέση διάμετρος βήματος | 8 χιλιοστά |
| Διάσταση | 1090*1256*1340mm |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 350x450 χιλιοστά |
| Ελέγχοντας σύστημα | Έλεγχος υπολογιστή υπολογιστή |
| Ακριβότητα θέσης | + / - 0,05 mm |
| Ικανότητα δοχείων ύλης συγκολλήσεως | 15 κιλά |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή αυτοματοποιημένης διαχωριστικής μηχανής |
|---|---|
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Μίξη της μηχανής | 1φ 220V 90W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή αυτοματοποιημένης διαχωριστικής μηχανής |
|---|---|
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Μίξη της μηχανής | 1φ 220V 90W |