| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κοπής PCB τύπου γκιλοτίνας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 330mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0.5 έως 3,5 mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,6 έως 0,8 MPa, ξηρή πηγή αέρα |
| Δραστηριακή τάση | Εναλλακτικός ρεύμα 220V 50~60HZ |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Ζώνες θέρμανσης | 10 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 3250mm |
| Διάσταση | Αριθμός των επιβατών |
| Αυξανόμενος χρόνος | 5-15 λεπτά. |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Machine Type | Automatic Solder Dross Separating Machine |
|---|---|
| ixing Capacity of Bottom Tin | 10KG |
| Mixing Heating Power | 1.6KW |
| Temperature Scope | 0-350℃ |
| Mixing motor | 1φ 220V 90W |