| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 20 τεμάχια |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ (460x330) χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 500 × 3500 × 1100 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Συσκευή μεταφοράς αυτοματοποιημένης περιστροφής 90 μοιρών |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | (50x50) ↓ (460x330) |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 700x750x1300 χιλιοστά |
| Το κύκλος ζωών | Περίπου 15 δευτερόλεπτα. |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ (460x330) χιλιοστά |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 330mm |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.5 έως 3,5 mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,6 έως 0,8 MPa, ξηρή πηγή αέρα |
| Μέγιστο ύψος του στοιχείου | 60 χιλιοστά |
| Διάσταση | 680 x 300 x 1100 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μικροεξοχλήσεις |
|---|---|
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Το μεγαλύτερο μήκος κοπής πλακέτας PC | 400 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αποσύνδεσης PCB πολλαπλών λεπίδων |
|---|---|
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Δάχος PCB | 0.63.0mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κοπής PCB πολλαπλών λεπίδων |
|---|---|
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Μήκος PCB | Απεριόριστο |
| Δάχος PCB | 0.63.0mm |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | Δεν υπάρχει όριο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Τέμνον πλάτος | 8200mm |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 330mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0.5 έως 3,5 mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,6 έως 0,8 MPa, ξηρή πηγή αέρα |
| Διάσταση | 680 x 300 x 1100 mm |