| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| μέγεθος | Διάταξη L610*W500*H700 MM |
| Βάρος | 115 κλ |
| Αποτελεσματικότητα | 7200 PCS/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 10 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ (460x330) χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 500 × 3500 × 1100 mm |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |