| Ζώνες θέρμανσης | 6 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 1938mm |
| Διάσταση | Αριθμός των προϊόντων που πρέπει να χρησιμοποιηθούν |
| Ανερχόμενος χρόνος | 15 λεπτά |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Ονομασία του προϊόντος | Αυτόματος φορτωτής PCB |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συγκρότηση PCB |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτόματο |
| Τετάρτη | 220V |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Διαστάσεις | L5520*1430*1530 mm |
|---|---|
| Οι ζώνες αποτελούν | Ανώτερες 8, κατώτερες 8,2 ζώνες ψύξης |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πλήρης αναγκαστική συγκέντρωση αέρα |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Dimensions | L4900*1270*1450 mm |
|---|---|
| Zones constitute | Upper8,bottom8, one cooling zones |
| Length of heating zone | 2800mm |
| Exhaust Requirement | 25 m3/min x2 Vanes |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |
| Dimensions | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Zones constitute | 10 zones , two cooling zones |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Temperature uniform | ±2 ℃ |
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 1938mm |
| Διάσταση | Αριθμός των προϊόντων που πρέπει να χρησιμοποιηθούν |
| Ψύξη | μία ζώνη ψύξης, ανεμιστήρες ψύξης |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Μέγεθος | L4250*1430*1450 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 350mm |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| Μέγεθος | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 250mm |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |