| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Κάμερα | Ανάλυση χρωματικής κάμερας CCD |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Κύκλωτη δομή της φωτεινής πηγής RGB LED |
| Μέγεθος PCB | 450 mm x 350 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 0201 chip και 0,3mmpitch |
| Ταχύτητα μετακίνησης | 830 mm/SEC (MAX) |
| Κάμερα | CCD Χρωματιστή κάμερα |
|---|---|
| Ρύθμιση πλάτους | αυτόματα |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 360 mm x 400 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8 μm |
| Ώρα καθαρισμού | 3~5min |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος δεξαμενής | 40 λίτρα |
| Πίεση συμπιεσμένου αέρα | 0.45~0.7MPa |
| Κατανάλωση αερίου | 400~600L/min |
| Καθαρή μέθοδος | 360° περιστροφή καθαρισμός ψεκασμού |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 350mm |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μέγεθος | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 3890mm |
| Συστατικός τύπος | Μονό/διπλόπλευρη πλακέτα όπως CSP, BGA κλπ. |
| Οι ζώνες αποτελούν | Ανώτερες 8, κατώτερες 8,2 ζώνες ψύξης |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Heating tunnel | 1938mm |
|---|---|
| Dimension | L2550*W750*H1250 |
| Rising time | 15 mins |
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |