| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Χρήση | Τρανζίστορες κοπής και σχηματισμού |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| μέγεθος | Δοκιμαστική μονάδα |
| Βάρος | 32.5KG |
| Αποτελεσματικότητα | 4800-5400 τεμάχια/ώρα |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| πλάτος εξελίκτρων | 8 mm χαρτί και πλαστικό κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος του συστατικού RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| ΚΤ διαχωρισμού | 8-10S ((Χωρίς χειροκίνητο χρόνο) |
| Ποσοστό περασμάτων | 99% |
| βάρος | 95 κιλά |
| Οι ζώνες αποτελούν | Επάνω9,κάτω9,2 ζώνες ψύξης |
|---|---|
| Μήκος φούρνων | 465 εκατοστά (183 ̊) |
| Θερμαμένο μήκος | 254cm |
| Επιλογές αερίων επεξεργασίας | Αέρας, άζωτο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική κατάσταση - - 350°C |
| Ζώνες θέρμανσης | 5 Πάνω, 5 Κάτω |
|---|---|
| Μήκος φούρνων | 79 ′′ (200 εκατοστά) |
| Θερμαμένο μήκος | 132 CM |
| Ακρίβεια του ελεγκτή θερμοκρασίας | ± 0,1°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 60-350°C |
| Ζώνες θέρμανσης | 10 Πάνω, 10 Κάτω |
|---|---|
| Μήκος φούρνων | 183" (465cm) |
| Θερμαμένο μήκος | 254 εκατοστά |
| Ακρίβεια του ελεγκτή θερμοκρασίας | ± 0,1°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 60-350°C |
| Ζώνες θέρμανσης | 8 Πάνω, 8 Κάτω |
|---|---|
| Μήκος φούρνων | 183" (465cm) |
| Θερμαμένο μήκος | 260 εκατοστά |
| Ακρίβεια του ελεγκτή θερμοκρασίας | ± 0,1°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 60-350°C |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |