| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 20 τεμ. |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Μέγιστο μέγεθος πλαισίου οθόνης | 737 * 737mm |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 400*340mm |
| Ταχύτητα ελαστικών μάκτρων | 6-200 mm/sec |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια θέσης | ±0,01 mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,025 χλστ |
| Κάμερα | Βιομηχανική ψηφιακή κάμερα υψηλής ταχύτητας πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 50 × 50 mm έως 460 × 360 mm ((διπλές ράγες) |
| Ρύθμιση πλάτους | αυτόματα |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8 μm |
| πλάτος εξελίκτρων | 8 mm χαρτί και πλαστικό κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος του συστατικού RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| ΚΤ διαχωρισμού | 8-10S ((Χωρίς χειροκίνητο χρόνο) |
| Ποσοστό περασμάτων | 98% |
| βάρος | 75 κιλά |
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Κάμερα | CCD Χρωματιστή κάμερα |
|---|---|
| Ρύθμιση πλάτους | αυτόματα |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 360 mm x 400 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8 μm |
| Solder pot capacity | 390kg |
|---|---|
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Dimension | 3440(L)*1370(W)*1650(H) |
| PCB width | 50-400mm |
| Preheating zone | 1 upper preheating zones 2 individual bottom preheating zones |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τόπος καταγωγής | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Μάρκα | Fuji |