| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 20 PCs |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 50 τεμάχια |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής PCB με πολλαπλές λεπίδες V CUT |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 100 mm-Δεν υπάρχει όριο |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 0-500mm/s |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |