| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Χρόνος καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70L |
| Ξεπλύνετε χρόνο | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Καθαρό Βάρος | 400 κιλά |
| Μνήμη | 5000000 μονάδες |
|---|---|
| Κανάλι δοκιμής | 6 /9/10 κανάλια |
| Συχνότητα δειγματοληψίας | 0.05s ~ 30 Min |
| Ακριβότητα | ±0,5℃ |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -40 °C ~ 1370 °C |
| Ζώνες θέρμανσης | 6 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 1540mm |
| Διάσταση | Αριθμός των επιβατών |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πλήρης αναγκαστική συγκέντρωση αέρα |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x650 mm |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×850mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Χρόνος σίτισης | Συνεχή3-4kg/15min |
|---|---|
| Δυνατότητα ανάμειξης κασσίτερου | 10 κιλά |
| Κανονική ισχύς κυκλοφορίας | 0.4kw |
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | 35kg |
| Αποτελεσματικότητα | 2500-3000 τεμάχια/ώρα |
| Μήκος σώματος | 3 ~ 25 ρυθμιζόμενα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |