| Εφαρμογή | Συγκρότημα PCB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μεταγωγείς επεξεργασίας PCB |
| Μήκος | Προσαρμόσιμος |
| Πλάτος | Προσαρμόσιμος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Μέγεθος | L4900*1270*1450mm |
|---|---|
| Οι ζώνες αποτελούν | 8 ζώνες |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 ℃ |
| Μέγεθος | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 250mm |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| Μέγεθος | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 250mm |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| Μέγεθος | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 300 χιλιοστά |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
|---|---|
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Τροφή | Συνεχή3-4kg/15min |
| Μίξη της μηχανής | 1φ 220V 90W |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 20 τεμάχια |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-220V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 50*50-445*330mm |