| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 150V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | 50x50) ↓ 450x330) |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 500x620x1600 χιλιοστά |
| Μνήμη | 5000000 μονάδες |
|---|---|
| Κανάλι δοκιμής | 6 κανάλια |
| Συχνότητα δειγματοληψίας | 0.05s ~ 30 Min |
| Ακριβότητα | ±0,5℃ |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -40 °C ~ 1370 °C |
| Κάμερα | CCD Χρωματιστή κάμερα |
|---|---|
| Ρύθμιση πλάτους | αυτόματα |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 500 mm × 400 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8 μm |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαριστή επιφάνειας PCB |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 50*50-445*350 mm |
| Πυκνωτική διαμόρφωση | 0.6-5mm |
| ζώνες μεταφορέων | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
| Μέθοδος καθαρισμού | Σημείωση: |
| Μέγεθος | L2100*1050×H1450mm |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 200 χιλιοστά |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0-1800mm/Min |
| Σύστημα ελέγχου | PLC + Kunlun Tongtai |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέα | 00,3-3m/min |
| Κύριο μήκος κύματος UV | 280nm~420nm Κύριο μήκος κύματος UVA 395nm |
| Ζωή σε υπεριώδη ακτινοβολία | 3000h |
| Διαστάσεις | 1500L* 910W*1800H (mm) |
| Μοντέλο | HRGD1400S |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2240*400*1950 χλστ |
| Max.material πλάτος | 16mm |
| Καρούλι Q'ty | 1400 |
| πλευρά | διπλή πλευρά |
| Διαστάσεις | 2900(L) * 1150(W) * 1350(H) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη + PLC |
| Εύρος Θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική κατάσταση - - 350°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 400 χλστ |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 200MM-1800MM/min |
| Μνήμη | 5000000 μονάδες |
|---|---|
| Test Channel | 6 /9/10 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Μέγεθος | L3470*1370*1650 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 400 χιλιοστά |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |