| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 50 τεμάχια |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Ακριβότητα | 990,99% (0201) |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | των ακτίνων X μηχανή |
| Σύστημα απεικόνισης | Τύπος ανιχνευτή επίπεδης οθόνης (FPD), εύρος αποτελεσματικής ανίχνευσης: 430mmx430mm, μήκος των εικο |
| Διάσταση | 950*1460*1960 χιλιοστά |
| Δείγματα αιτήσεων | Δεν διευκρινίζεται |
| Ονομασία προϊόντος | Συσκευή συγκόλλησης ζύμωσης από αυτοματοποιημένη συγκόλληση |
|---|---|
| Ικανότητα εργασίας | 500g*2 κονσέρβες |
| Ταχύτητα λειτουργίας | Πρώτη περιστροφή: 800 RPM; Δευτερεύουσα περιστροφή: 600 RPM |
| Τρόπος εμφάνισης | Ψηφιακή οθόνη LED μικροεπιλογήτρου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50/60Hz 180W |
| Διάσταση | 850L*1100W*1400H (mm) |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φορέα | Max: 330 (L)*250 (W) (mm) |
| Εύρος ρύθμισης του αυτοκράτορα | Max400 ℃ |
| Ακρίβεια θέσης | + / - 0,05 mm |
| Ικανότητα δοχείων ύλης συγκολλήσεως | 15 kg/PCS |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή 3D επιθεώρησης πάστας συγκόλλησης |
|---|---|
| Μικρότερο μέγεθος στοιχείου | 01005 |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 55*55 ~450*450mm |
| Χρόνος εντοπισμού εμπιστευτικού χαρακτήρα | 00,3 δευτερόλεπτα ανά κομμάτι |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | 0.42 SEC/FOV |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |