| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή 3D επιθεώρησης πάστας συγκόλλησης |
|---|---|
| Μικρότερο μέγεθος στοιχείου | 01005 |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 55*55 ~450*450mm |
| Χρόνος εντοπισμού εμπιστευτικού χαρακτήρα | 00,3 δευτερόλεπτα ανά κομμάτι |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | 0.42 SEC/FOV |
| Mesh Belt Material | SUS316 |
|---|---|
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Bestemp |
| Αριθμό μοντέλου | Χ6 |
| Ζώνες θέρμανσης | Ζώνες 7-10 |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 3250mm |
| Διάσταση | Αριθμός των επιβατών |
| Αυξανόμενος χρόνος | 5-15 λεπτά. |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | Touchscreen + PLC |
| Temperature range | Ambient---350℃ |
| Max PCB width | 50~400mm (Width) |
| Conveyor speed | 200-1800mm/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή σχηματισμού μολύβδου με δυναμικό τρανζίστορ |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| μέγεθος | Δοκιμαστική μονάδα |
| Βάρος | 32.5KG |
| Αποτελεσματικότητα | 4800-5400 τεμάχια/ώρα |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |