| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή ανάκτησης απορριμμάτων από συγκόλληση |
|---|---|
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 1.6kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| Χρόνος σίτισης | Συνεχή3-4kg/15min |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή μετρήσεων εξαρτημάτων κυλίνδρων ακτίνων Χ |
|---|---|
| Ακριβότητα | 990,99% (0201) |
| Απόφαση | 3072*3072px |
| Ταχύτητα απεικόνισης | 5 EDS/s |
| Ανάγνωση Pixels | 20 εκατομμύρια/ίντσα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή 3D επιθεώρησης πάστας συγκόλλησης |
|---|---|
| Μικρότερο μέγεθος στοιχείου | 01005 |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 630x686 χιλιοστά |
| Χρόνος εντοπισμού εμπιστευτικού χαρακτήρα | 00,3 δευτερόλεπτα ανά κομμάτι |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | 0.42 SEC/FOV |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή μετρήσεων εξαρτημάτων κυλίνδρων ακτίνων Χ |
|---|---|
| Ακριβότητα | 990,99% (0201) |
| Απόφαση | 3072*3072px |
| Ταχύτητα απεικόνισης | 5 EDS/s |
| Ανάγνωση Pixels | 20 εκατομμύρια/ίντσα |
| Απαιτούμενη πίεση N2 | 0,4-0,6MPa |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | HRX-31D Online Selective Wave Coldering |
| Κατηγορία προϊόντων | Μηχανή συγκόλλησης με επιλεκτικό κύμα SMT |
| Καθαρό βάρος | 2500 κιλά |
| Άξονας θέσης | Χ, Υ, Ζ |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 12 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Μέγιστο μέγεθος | 737X737mm |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 510×340mm ((530×340mm) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±40mm |
| Ταχύτητα ελαστικών μάκτρων | 6~200 mm/sec |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ± 0,02mm |