| Memory | 5000000 points |
|---|---|
| Test Channel | 6 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 10 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50 x 50 mm) ↓ 450 x 350 mm |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 800 × 700 × 910 χιλιοστά |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Διάσταση | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φορέα | L400 X W400MM |
| Πλάτος μεταφορέων | 50400mm |
| Ακριβότητα θέσης | + / - 0,05 mm |
| Ικανότητα δοχείων ύλης συγκολλήσεως | 15 kg/PCS |
| ixing Δυνατότητα κασσίτερου | 10 κιλά |
|---|---|
| Δύναμη ανάμειξης θέρμανσης | 0,6 kw |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-350°C |
| ΣΙΤΙΣΗ | Συνεχής3-4kg/60 λεπτά |
| Μίγμα μίξης | 1φ 220V 90W |
| Διαστάσεις | 2200*1200*1600mm |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη + PLC |
| Εύρος Θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική κατάσταση - - 350°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 250 χλστ |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 200MM-1800MM/min |