| Μέγιστο μέγεθος | 737X737mm |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 510×340mm ((530×340mm) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±40mm |
| Ταχύτητα ελαστικών μάκτρων | 6~200 mm/sec |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ± 0,02mm |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Ανώτατο μέγεθος | 737X737mm |
|---|---|
| Μέγεθος PCB Max | 510×340mm ((530×340mm) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±40mm |
| Ταχύτητα ελαστικών μάκτρων | 6~200 mm/sec |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτοματοποιημένος τροφοδότης προδιαγραφής συγκόλλησης |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρό αλουμίνιο + τελική επεξεργασία |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοκίνητο |
| Ακρίβεια σίτισης | 0.1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Product name | Electrical Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Clean method | left and right movable high-pressure liquid spray cleaning |
| Cleaning time | 2-5 minutes cleaning liquid isolation reflux time 40 seconds |
| Cleaning liquid capacity | 50L |
| Air supply | 0.45Mpa~0.7Mpa |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή επιθεώρησης AOI |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επιθεώρηση PCB |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 450 mm × 350 mm |
| Διάσταση μηχανών (L*W*H) | L1120 mm × 900 mm × 1400 mm |
| Δύναμη | AC220v, 10%, Μία φάση 5a 50/60hz, κατανάλωση ισχύος 600w |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 10 δευτερόλεπτα. |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |