| Ζώνες θέρμανσης | 4 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 980 χιλιοστά |
| Διάσταση | L1920*W750*H1250 |
| Ανερχόμενος χρόνος | 15 λεπτά |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
|---|---|
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Μονούλες χημικού καθαρισμού | Χημικός προκαθαρισμός ή απομόνωση τμήματος, καθαρισμός χημικού κύκλου, απομόνωση από ατμόσφαιρα |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Απαιτούμενη πίεση N2 | 0.4-0.6Mpa |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | SEL-31 Μηχανή ηλεκτρονικής επιλεκτικής συγκόλλησης κυμάτων |
| Κατηγορία προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή κυμάτων SMT |
| Καθαρό βάρος | 1200 κιλά |
| Άξονας θέσης | Χ, Υ, Ζ |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 460 x 400 |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Ικανότητα τροφοδοτών | 120ea Σταθερή βάση τροφοδοσίας |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Μέγεθος PCB | 510 mm x 534 mm |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Συστατικά | Πηγή ακτίνων Χ, μονάδα απεικόνισης εικόνας, σύστημα επεξεργασίας εικόνας υπολογιστή, μηχανικό σύστημ |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | Τύπος ανιχνευτή επίπεδης οθόνης (FPD), εύρος αποτελεσματικής ανίχνευσης: 430mmx430mm, μήκος των εικο |
| Βάση δεδομένων | Υποστήριξη σύνδεσης με MES, ERP και WMS Intelligent |
| Δείγματα αιτήσεων | Δεν διευκρινίζεται |
| Λειτουργία | Αυτόματη καταμέτρηση υπολειμματικών υλικών στις γραμμές παραγωγής SMT |
| Συστατικά | Πηγή ακτίνων Χ, μονάδα απεικόνισης εικόνας, σύστημα επεξεργασίας εικόνας υπολογιστή, μηχανικό σύστημ |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτόματη καταμέτρηση υπολειμματικών υλικών στις γραμμές παραγωγής SMT |
| Βάση δεδομένων | Υποστήριξη σύνδεσης με MES, ERP και WMS Intelligent |
| Διάσταση | 950*1460*1960 χιλιοστά |
| Κατηγορία προϊόντων | των ακτίνων X μηχανή |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρική μηχανή καθαρισμού μεμβρανών |
|---|---|
| Pneumatic Stencil Cleaning Machinev | Αριστερά και δεξιά κινητό καθαρισμό ψεκασμού υγρού υψηλής πίεσης |
| Μέθοδος ξήρανσης | Ξήρανση με ζεστό αέρα υψηλής πίεσης |
| Χρόνος καθαρισμού | 2-5 λεπτά Καθαρισμός υγρού απομόνωση χρόνου παλινδρόμησης 40 δευτερολέπτων |
| Ξεπλύνετε χρόνο | 2-5 λεπτά |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 300 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 8 δευτερόλεπτα. |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Απαιτούμενη πηγή αέρα | 0.4-0.6Mpa |
|---|---|
| Πλήρης έλεγχος υπολογιστή | - Ναι, ναι. |
| Ικανότητα δοχείων ύλης συγκολλήσεως | 15 kg/PCS |
| Πλάτος μεταφορέων | 50400mm |
| Διάσταση | Δοκιμαστικό σύστημα |