| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ (460x330) χιλιοστά |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 800x750x1100 χιλιοστά |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Όνομα προϊόντος | Καθαριστή επιφάνειας PCB |
|---|---|
| Μοντέλο | HR-460QJ |
| Μέγεθος PCB | 530*460mm |
| Πάχος PCB | 0.6-5mm |
| ζώνες μεταφορέων | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμ. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30 L/min |
| Ονομασία | Πίνακας τοποθέτησης PCB |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ημιαυτόματο εκτυπωτή πάστες συγκόλλησης |
| Συνολικό μήκος | 11 χιλ. |
| Διάμετρος | 4 χιλιοστά |
| Μέγεθος καρφίτσας | 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 |
| Ζώνες θέρμανσης | 4 ζώνες |
|---|---|
| Ανερχόμενος χρόνος | 15 λεπτά |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας | Ελέγχος κλειστού κυκλώματος PID, SSR |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±1 ℃ |