| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Δυνατότητα ανάμειξης κασσίτερου | 60 κιλά |
|---|---|
| Μηχανική ισχύς | 4.0kW |
| Πεδίο ισχύος της ταχύτητας διαχωρισμού | 15KG /60 λεπτά |
| Πύλη τροφοδοσίας | ≤10kg απορριμμάτων*2 |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 140Kg |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Μέγεθος εξαρτήματος | 0603 ((0201) ~ 33,5x33,5mm |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μέγεθος | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Ελέγχος PC + PLC |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Περιβαλλοντικό -- 300°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 300 χιλιοστά |
| ταχύτητα μεταφορέων | 0-1800mm/Min |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-220V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 50*50-445*330mm |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ (460x330) χιλιοστά |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 20 τεμάχια |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-220V AC (προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 100V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Μέγεθος μηχανής (L × W × H) mm | 50*50-445*330mm |