| Δυνατότητα ανάμειξης κασσίτερου | 70 κλ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 4.3KW |
| Πεδίο ισχύος της ταχύτητας διαχωρισμού | 15KG /60 λεπτά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κοπής μολύβδου |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
| μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | 35kg |
| Αποτελεσματικότητα | 2500-3000 τεμάχια/ώρα |
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| μέγεθος | Διάταξη L610*W500*H700 MM |
| Βάρος | 115 κλ |
| Αποτελεσματικότητα | 7200 PCS/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 300 τεμ. |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX30 L/min |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 200 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 10 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| πλάτος εξελίκτρων | 8-24MM Χαρτί * πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος του συστατικού RC | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| ΚΤ διαχωρισμού | 8-10S ((Χωρίς χειροκίνητο χρόνο) |
| Ποσοστό περασμάτων | 99% |
| βάρος | 95KG ((Δεν περιλαμβάνονται οι μπαταρίες) |
| Ονομασία | Κρατητής τύπου L |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ημιαυτόματο εκτυπωτή πάστες συγκόλλησης |
| Συνολικό μήκος | 65/70 mm |
| Γερά | 12 χιλιοστά |
| Υψηλή | 20 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 220V AC 60Hz/50Hz 40W |
|---|---|
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Βάρος | 24Kg |
| Αποτελεσματικότητα | 30000-60000PCS/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Αρχή λειτουργίας | Μη καταστροφική δοκιμή με χρήση διαφορών απορρόφησης ακτίνων Χ |
|---|---|
| Ανιχνεύσιμο πακέτο | Τσιπ, χύδη, συσκευασίες ESD, JEDEC Τράι, σωλήνα, τρανζίστορ |
| Δείγματα αιτήσεων | Δεν διευκρινίζεται |
| Συστατικά | Πηγή ακτίνων Χ, μονάδα απεικόνισης εικόνας, σύστημα επεξεργασίας εικόνας υπολογιστή, μηχανικό σύστημ |
| Ενσωμάτωση | Μπορεί να ενσωματωθεί σε συστήματα MES |
| Ετικέτα | Samsung |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |