| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή επιθεώρησης AOI |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Κύκλωτη δομή της φωτεινής πηγής RGB LED |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 350 mm x 450 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8μm |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 330mm |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.5 έως 3,5 mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,6 έως 0,8 MPa, ξηρή πηγή αέρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Χρόνος παράδοσης | 3-10 ημέρες εργασίας |
| Δυνατότητα ανάμειξης κασσίτερου | 70 κλ |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 4.3KW |
| Πεδίο ισχύος της ταχύτητας διαχωρισμού | 15KG /60 λεπτά |
| Πύλη τροφοδοσίας | ≤10kg απορριμμάτων*2 |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 110 κιλά |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Ονομασία του προϊόντος | Μικροεξοχλήσεις |
|---|---|
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Το μεγαλύτερο μήκος κοπής πλακέτας PC | 400 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καθαρισμού PCBA |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 0~ 99 λεπτά (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα δεξαμενής αραίωσης | 70 λίτρα |
| Χρόνος ξεπλύματος | 1 λεπτό/χρόνος ((1-59 φορές/προσαρμόσιμο) |
| Θέρμανση καθαρισμού (πλύσιμο) | Θερμοκρασία δωματίου ~ 75°C (προσαρμόσιμη) |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή επιθεώρησης H910 AOI |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή | Κύκλωτη δομή της φωτεινής πηγής RGB LED |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 350 mm x 450 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8μm |
| Ρύθμιση πλάτους | Ελέγχεται από ηλεκτρικό κουμπί |
|---|---|
| Κάμερα | Sony CCD Χρωματιστή κάμερα |
| Μέγεθος PCB | 25 mm × 25 mm έως 350 mm x 450 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ακριβής τοποθεσία | < 8 μm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | PC + PLC controlling |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Max PCB width | 250mm |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0-1800mm/Min |