| Πάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Product name | Pneumatic Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Μηχανή καθαρισμού με πνευματικό στίγμα | 360° περιστροφή καθαρισμός ψεκασμού |
| Cleaning time | 3~5min |
| Maximum tank volume | 40L |
| Πίεση συμπιεσμένου αέρα | 0.45~0.7MPa |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικό Μηχάνημα Καθαρισμού Στένσιλ |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 3~5min |
| Μέγιστος όγκος δεξαμενής | 40 λίτρα |
| πίεση συμπιεσμένου αέρα | 0.45~0.7MPa |
| Κατανάλωση αερίου | 400~600L/min |
| Χρήση | Ταινία κοπής κυλίνδρων για το τοποθέτημα τσιπ |
|---|---|
| Μέγεθος | προσαρμοσμένο |
| Διάστημα κοπής | 10-110 mm |
| πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| Μάρκα | Samsung |
|---|---|
| Κατάσταση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Στοκ | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/χρησιμοποιημένο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | ΦΥΤΖΙ |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ζώνες θέρμανσης | 7 Πάνω,7 Κάτω |
|---|---|
| Μήκος φούρνων | 14" (360cm) |
| Θερμαμένο μήκος | 72" (182 εκατοστά) |
| Ακρίβεια του ελεγκτή θερμοκρασίας | ± 0,1°C |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 60-350°C |