| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| πακέτο | Δαστική θήκη |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | +/- 0,025 mm (στην τυποποιημένη λειτουργία) |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| πακέτο | Δαστική θήκη |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Τύπος | Μηχανή συγκόλλησης SMD |
|---|---|
| Χρήση | SMT LED PCB επανειλημμένη συγκόλληση φούρνου |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής συνελεύσεων SMT |
| Μέγεθος | L5520*1430*1530 mm |
| Οι ζώνες αποτελούν | Ανώτερες 8, κατώτερες 8,2 ζώνες ψύξης |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 510 x 510 mm |
| Κατάσταση | Πρωτότυπο χρησιμοποιημένο |
| Ικανότητα τροφοδοτών | 120ea Σταθερή βάση τροφοδοσίας |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 510 x 510 mm |
| Κατάσταση | Πρωτότυπο χρησιμοποιημένο |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Μέθοδος προθέρμανσης | Ανώτερη θερμοκρασία υπέρυθρου |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μηχανή συγκόλλησης κυμάτων SMT |
| Η πλάκα PCB είναι σταθερή. | - Ναι, ναι. |
| Απαιτούμενη παροχή ρεύματος | τριφασικό 380V 50HZ |
| Ακριβότητα θέσης | + / - 0,05 mm |