| Μοντέλο | HRGD1400S |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2240*400*1950 χλστ |
| Max.material πλάτος | 16mm |
| Καρούλι Q'ty | 1400 |
| πλευρά | διπλή πλευρά |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
|---|---|
| Πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | WoodenCase |
| Χρόνος παράδοσης | 15work ημέρες |
| Ζώνες θέρμανσης | 8 ζώνες |
|---|---|
| Τάυλος θέρμανσης | 2673 χιλιοστά |
| Διάσταση | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Ανερχόμενος χρόνος | 20 mins |
| Τύπος ελέγχου | Οθόνη αφής και PLC |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 300 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 8 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 300 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 8 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Μάρκα | Samsung |
|---|---|
| Κατάσταση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |