| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
|---|---|
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 400x1550 mm |
|---|---|
| Μέγεθος ματιών από χάλυβα | (370x470) ~ ((550x1750) |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Διαστάσεις | 2900(L) * 1150(W) * 1350(H) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Εικονική οθόνη + PLC |
| κλίμακα θερμοκρασίας | Περιβαλλοντική κατάσταση - - 350°C |
| Ανώτατο πλάτος PCB | 400mm |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 200MM-1800MM/min |
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
|---|---|
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 300 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 8 δευτερόλεπτα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Η χωρητικότητα των PCB MAX | 300 τεμάχια (PCB πάχους 0,6 mm) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
|---|---|
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |