| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Μέγεθος PCB | 774 (L) x 710 (W) mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Type | SMT Reflow Soldering Machine |
|---|---|
| Dimensions | L4600*W1200*H1450 |
| Conveyor Speed | 200-1000mm/min |
| PCB Width | 400mm |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Cleaning Process | Chemical cleaning section, pure water rinsing section and strong hot air drying section |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Υλικό ζωνών πλέγματος | SUS316 |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Controlling Mode | Touch Screen + PLC |
| Ονομασία | Αυτόματη μηχανή κοπής ταινιών PCB με κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 10-110 mm |
| πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| εγγύηση | Ετήσια εγγύηση και δια βίου συντήρηση |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
|---|---|
| Πλάτος κοπής | Προσαρμοσμένος |
| Ταχύτητα κοπής | 4m/min |
| Τρόπος κοπής | Κύκλωμα κόψιμο |
| Λειτουργία οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |