| Ετικέτα | SAMSUNG |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | JUKI |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικός καθαριστής διάτρητων |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 3~5min |
| Μέγιστος όγκος δεξαμενής | 40 λίτρα |
| πίεση συμπιεσμένου αέρα | 0.45~0.7MPa |
| Κατανάλωση αερίου | 400~600L/min |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1 κομμάτι, μεταφορά προς τα κάτω: 2 κομμάτια, |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Μοντέλο | Min0,6 mm |
|---|---|
| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| κάμερα | Η ανάλυση της έγχρωμης κάμερας CCD: 10 μικρο/σημείο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Κύκλωτη δομή της φωτεινής πηγής RGB LED |
| Μέγεθος PCB | 20 mm × 20 mm έως 350 mm x 450 mm |
| Ελάχιστα μέρη | 01005 τσιπ |
| Ταχύτητα μετακίνησης | 830 mm/SEC (MAX) |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300 × 1250 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 400x1550 mm |
|---|---|
| Μέγεθος ματιών από χάλυβα | (370x470) ~ ((550x1750) |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |