| Απαιτήσεις παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | 3PH, 380 VAC, 5 καλώδια |
|---|---|
| Υλικό ζωνών πλέγματος | SUS316 |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Τελική κόψιμο με αέρα Απομόνωση και ξήρανση | Τελική ατμοσφαιρική απομόνωση (απόψυξη με κρύο αέρα), ξήρανση με θερμό αέρα, ξήρανση με κρύο αέρα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κοπής ταινίας SMT |
|---|---|
| Τρόπος κοπής | Κύκλωμα κόψιμο |
| λειτουργία οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |
| Διάστημα κοπής | 10-110 mm |
| πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| πακέτο | Δαστική θήκη |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κοπής ταινίας SMT |
|---|---|
| Τρόπος κοπής | Κύκλωμα κόψιμο |
| Λειτουργία οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
| Πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Συστατικά | SMD, THT, συνδέσεις |
|---|---|
| Σειρά εξαρτημάτων | 0201 έως 50 mm |
| Τροφοδότης | Τροφοδότης ταινιών |
| Εγκατάσταση | Επεξεργασία επιφανείας |
| Ονομασία | Επιλογή SMT και μηχανή θέσεων |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κοπής αυτοματοποιημένης ταινίας SMT |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Κύκλωμα μαχαίρι μετακίνησης κοπής |
| Μέθοδος οδήγησης | Κινητήρας + συγχρονιστική ζώνη |
| Μήκος κοπής | 10-110 mm |
| Πλάτος κοπής | > 800 mm |
| Πλήρης έλεγχος υπολογιστή | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαιτούμενη πίεση N2 | 0.4-0.6Mpa |
| Μέγιστο μέγεθος φορέα | L450 X W500mm |
| Κατηγορία προϊόντων | Μηχανή συγκόλλησης με επιλεκτικό κύμα SMT |
| Πλάτος μεταφορέων | 100600mm |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Κατηγορία προϊόντων | Μηχανή συγκόλλησης με επιλεκτικό κύμα SMT |
|---|---|
| Μονουλικός σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| Απαιτούμενη πίεση N2 | 0.4-0.6Mpa |
| Απαιτούμενη καθαρότητα N2 | >99.998% |
| Ικανότητα δοχείων ύλης συγκολλήσεως | 15 kg/PCS |
| Υπόθεση | Αρχικός χρησιμοποιούμενος |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Γραμμή παραγωγής SMT |
| Ποιότητα | 100% μάρκα |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |