| Αριθμός του περιοδικού | Μεταφορά προς τα πάνω: 1pcs, μεταφορά προς τα κάτω: 1ps, (ή προσαρμοσμένο) |
|---|---|
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | 50x50) ↓ 450x330) |
|---|---|
| Δάχος PCB | Min0,6 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά/δεξιά προς τα αριστερά (προαιρετικό) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 150V/A |
| Σκοπός | υλικό SKD-II εισαγόμενο από την Ιαπωνία, |
|---|---|
| ταχύτητα σπινθήρα | 200mm/s |
| Το μεγαλύτερο μήκος κοπής πλακέτας PC | 400 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.53.2mm |
| Το πάχος του V αυλαίου | 0.252.0mm |
| Ώρα αλλαγής του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Μεγέθη πινάκων εκτύπωσης | 300x1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος πλαισίου | 370×470mm, 420×520mm, 550×650mm |
| Καθορισμένη θέση εκτύπωσης | Εξωτερική τοποθέτηση ή τοποθέτηση πινών PCB |
| Τεχνική ρύθμιση στρωμάτων κρεβατιού | Προς/πίσω±10mm R/L±10mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,02 mm |
| Επιλέξτε τα βήματα | 1-4 ((10mm βήματα) |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar, MAX 10L/λεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-230V AC ((προσαρμοσμένο) μονοφασικό, MAX 300V/A |
| Μέγεθος PCB (L × W) ∆ΔΔΔΔΔ | (50x50) ↓ 350x250) |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτοματοποιημένος τροφοδότης προδιαγραφής συγκόλλησης |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρό αλουμίνιο + τελική επεξεργασία |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοκίνητο |
| Ακρίβεια σίτισης | 0.1 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Πλήρης έλεγχος υπολογιστή | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαιτούμενη πίεση N2 | 0.4-0.6Mpa |
| Απαιτούμενη πηγή αέρα | 0.4-0.6Mpa |
| Μέθοδος προθέρμανσης | Ανώτερη θερμοκρασία υπέρυθρου |
| Διάσταση | Δοκιμαστική μονάδα |
| Ετικέτα | Samsung |
|---|---|
| Υπόθεση | πρωτότυπο/αντίγραφο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Ετικέτα | Samsung |
|---|---|
| Condition | original/copy |
| Quality | top qualiy |
| Αποθέματα | Μεγάλο |
| Packaging Details | Carton |